17.5. SO 17:00 Hlohová - Luženice 1:6 (0:3 )
25.5. NE 15:00 Osvračín B - Hlohová 5:1 (1:1)
31.5. SO 17:00 Hlohová - Kout B 1:0 (0:0)
7.6. SO 17:00 Hlohová - Pocinovice B 6:3 (3:2)

Branka : Šilhánek

Fotky ke stažení zde:

27.6.2013 Sokol Hlohová - HC Škoda Plzeň 1:7 (1:1) Branka: Šilhánek

PROFÍCI SI HRÁLI JAKO MALÍ KLUCI
V Hlohové se ve čtvrtek 27.6. konal velký sportovní svátek – místním fanouškům hokeje se podařilo uspořádat exhibiční fotbalové utkání domácího Sokola Hlohová s šampióny hokejové extraligy HC Škoda Plzeň. Slavnostní výkop bravurně provedl legendární hráč sedmdesátých let, plzeňský rychlík, Bohuslav Ebermann. Jeho mladším následovníkům ale kupodivu rozjezd v zápase trval trochu déle a tak úvod zápasu patřil domácím. Časem ale fyzicky zdatnější hokejisté převzali iniciativu a udávali tempo hry. Hlohová se však úspěšně bránila a podnikala nebezpečné protiútoky. Jeden z nich proměnil po hezké akci Gabriela suverénně Šilhánek. Vyrovnání přinesla až těsně před poločasem typická akce Kováře - slalom středem obrany a střela odražená o tyč. První polovina utkání tak skončila smírně a připomínala vyrovnanou sérii s Litvínovem (i barvy dresů odpovídaly). O přestávce zřejmě přítomní trenéři Razým a Michal Straka připomněli svým svěřencům, co jim v hokejovém play-off přineslo úspěch. Ti pak začali hrát agresivněji, tlačili se do koncovky a především častěji stříleli. Navíc se domácím zranil brankář a vystřídal ho hráč, který obvykle hraje v poli. Chytal sice výborně, ale pěkným brankám Mensatora, Frolla, Petrušky, Sedláčka a dalších zabránit nemohl. Obě mužstva ve druhém poločase hojně využila střídání, což evidentně více svědčilo hokejistům, kteří jsou na to zvyklí.
Domácím, kterým v závěru viditelně ubývaly síly, však ani porážka, která v závěru narostla až na 1:7 nevadila a utkání s hokejovými šampióny si užili. Utkání mělo benefiční charakter, po jeho skončení Martin Straka osobně předal dar od sponzorů zápasu stacionáři v Soběkurech. Povedený podvečer uzavřela autogramiáda, kterou využila velká část z asi 500 diváků, kteří zápas sledovali.
Sestava Sokola Hlohová:
Škampa(36.Presl)
Raindl(48.J.Bozděch) Multrus P.Hrdina J.Čapek(42.J.Ježek)
Pezl(41.Kraus) R.Vacík(60.J.Šimka) J.Hrdina Gabriel
T.Křen-Indián(36.D.Bozděch) Šilhánek(53.Pek)

† VÁCLAV NAINAR

Dne 27.6.2013 nás bohužel navždy opustil Václav Nainar, dlouholetý hráč a funkcionář TJ Sokol Hlohová. Byl jedním z těch, kteří se nejvíce zasloužili o založení TJ sokol Hlohová v roce 1950 a o obnovení fotbalového oddílu v roce 1960. On to byl, kdo se po oslavě 50 let existence fotbalu v Hlohové v roce 1970 ujal psaní kroniky, ve které zachytil autentické vzpomínky průkopníků fotbalu z dvacátých až čtyřicátých let, a zachránil tak povědomí o slavné historii hlohovského fotbalu pro další generace. Nikdy také nezapomeneme, jak velkou měrou se podílel na výstavbě fotbalového hřiště a šaten. Především byl ale legendárním Vedoucím hlohovského fotbalového mužstva. To velké „V“ u slova Vedoucí k němu patří plným právem. Dělal tuto funkci asi nejdéle v historii a dělal ji s chutí a velkou obětavostí i v dobách, kdy by to jiní už dávno vzdali. Zkrátka bez Václava Nainara by nebylo hlohovského fotbalu. Čest jeho památce.

SO 3.8. TURNAJ OSVRAČÍN

3.místo

MEMORIÁL L.NAUŠE OSVRAČÍN
Osvračín-Koloveč C 4:1(1:0)
Hlohová-Sedlčany 0:5(0:0!)
Hlohová-Koloveč C 3:2(2:2)
branky D.Bozděch 2 (přihr. na druhou Raindl) Pezl (přihr. Raindl)

Branky: Beran,Šilhánek,Zahoř

Bohužel se zranil nejlepší střelec minulé sezony.

SEZÓNA 2013/2014

SO 24.8. MUTĚNÍN-HLOHOVÁ 2:2 (2:1) PK 3:2

V úvodu IV.třídy nás čekal posílený Mutěnín (farma Hostouně). My byli naopak oslabeni (zranění a další omluvy), takže nás nakonec bylo jen 11. Hrálo se o pouti jako před 19 lety a tehdy jsme tady nastříleli 12 gólů! Tentokrát byl zápas vyrovnanější, ve fotbalovějším 1.poločase jsme měli trochu navrch a i více šancí. Jednu z nich jsme využili, ale domácí neregulérní brankou brzy vyrovnali a před přestávkou se ujali vedení. Ve 2. poločase se více bojovalo o výsledek. Nám se v závěru podařilo vyválčit alespoň bod. Na víc už chyběly síly i proto, že debutující Pivovarník dohrával se zraněním a nebyl, kdo by jej vystřídal… V penaltách měli větší štěstí domácí.
23.min. 0:1 Homolka přihrávkou na pravé křídlo uvolnil Zahoř, který střelou k tyči otevřel skóre
30. 1:1 přímý kop domácí hlavičkovali ke spoluhráči stojícímu v jasném ofsajdu, který snadno zblízka vyrovnal. Bohužel pro nás rozhodčí gól uznal - podle něj hlavičkoval míč směrem k naší brance náš hráč a podle nových pravidel se pak ofsajd ruší…
41. 2:1 prudká střela přes vyběhnutého Zahrádku a od břevna se odrazila těsně za brankovou čáru
85. 2:2 Homolka se uvolnil kličkou a přihrál na „dálnici“ v obraně domácích R.Vacíkovi, který parádní střelou pod břevno vyrovnal

Penalty: Šilhánek 0:1, Mutěnín 1:1, Zahrádka tyč 1:1, Mutěnín 2:1, Homolkovu střelu chytil brankář 2:1, Zahrádka vyrazil penaltu robinzonádou 2:1, Zahoř 2:2, Mutěnín 3:2

T.Pivovarník J.Multrus© R.Černý J.Šimka
V.Pezl L.Raindl R.Vacík Z.Zahoř
J.Homolka L.Šilhánek

SO 31.8. HLOHOVÁ-MECLOV B 1:5 (1:1)

Pouťové utkání dopadlo špatně jako už dávno ne. Přitom první poločas byl vyrovnaný až do branky hostů v jeho polovině. Od té doby získali převahu, ale nám se na konci poločasu přesto podařilo vyrovnat. Po přestávce jsme měli převahu my, ale branky dávali hosté. Hlavně se nám nepovedl úplný závěr zápasu, kdy hosté využili naši křečovitou snahu se zápasem ještě něco udělat k rychlým protiútokům a navýšení skóre.
24.min. 0:1 hosté rozehráli roh nakrátko a pak vymetli vzdálenější šibenici
42. 1:1 po naší kombinaci a přihrávce Zahoře dal technickou střelou do šibenice R.Vacík
70. 1:2 hosté se probili až těsně před branku, kde prostřelili Zahrádku
74. 1:3, 89. 1:4 a 90. 1:5 úspěšné rychlé protiútoky hostů
S.Beran J.Homolka(81.J.Šimka)

NE 8.9. BABYLON-HLOHOVÁ 2:1 (2:1)

I přes už obvyklé problémy se sestavou to v úvodu nevypadalo špatně. Rychle jsme se po kombinační akci ujali vedení, ale po chybě jej stejně rychle ztratili. Ještě horší byla ztráta R.Vacíka pro zranění ve čtvrtině utkání. Neztráceli jsme však iniciativu v zápase, naše šance ale zůstávaly nevyužity. Na rozdíl od domácích, jimž naopak pomohlo štěstí k rozhodujícímu gólu v závěru poločasu. Před přestávkou byl ještě zraněn J.Čapek a po ní začali mít navrch domácí. Ještě v úplném závěru jsme si vypracovali maximální tutovku, ale tu jsme neproměnili.
6. 0:1 Raindl vybojoval míč, přihrál Homolkovi, který pasem uvolnil Pezla, proti jehož střele po zemi byl brankář bezmocný
10. 1:1 Zahrádka vyrazil střelu domácích robinzonádou, ale dobíhající protihráč, který utekl svému strážci, snadno dorazil
35. 2:1 průnik domácích po pravém křídle až k brance, přízemní centr skončil po nešťastné teči naší obrany u protilehlé tyče
J.Čapek(46.J.Zavadil) J.Multrus© J.Bozděch J.Šimka
V.Pezl R.Černý R.Vacík(22.J.Pek) Z.Zahoř
J.Homolka(84.Z.Šimka) L.Raindl

SO 14.9. HLOHOVÁ-BERNARTICE 1:1 (0:0) PK 7:6

Výborný zápas z obou stran, k čemuž přispěl i rozhodčí laik z Bernartic. Hned v úvodu měli velkou šanci hosté, ale stejně jako v závěru poločasu je vychytal Zahrádka, který mezi tím parádní robinzonádou likvidoval další střelu. I my jsme v prvním poločase měli šance jako Homolkou nastřelený spoj, Raindlem přestřelená opuštěná branka a střela Zahoře zblízka těsně vedle. Po přestávce nejprve Homolkovi při kličce sebral míč brankář, vzápětí se podařilo skórovat hostům. Nám se dařilo více v závěru, nejdříve sice Černého šanci chytil robinzonádou brankář, ale nakonec jsme se přece dočkali. Multrusovou brankou po Šilhánkově přímém kopu jsme vyrovnali.
16.min. po Pezlově pasu Homolka překvapivou křížnou střelou nastřelil spoj břevna a tyče, z následující šance osamocený Raindl přestřelil opuštěnou branku
53. 0:1 hosté rychle přenesli míč dlouhým pasem zprava před vápno, kde naše obrana chybovala a útočník Bernartic se na vápně zmocnil míče a úplně volný z místa penalty jim získal vedení
72. naše branka z přímého kopu Černého nebyl uznán, protože rozhodčí nedal pokyn
84. 1:1 po rychlém rozehrání přímého kopu L.Šilhánkem na nabíhajícího kapitána Multruse u vzdálenější tyče, který hlavičkou k tyči vyrovnal!
Následovala dlouhá série penalt, ve kterých jsme rozhodli o našem 1.vítězství v této sezóně, i když jen dvoubodovém
Penalty: Zahrádka 1:0, Bernartice vedle, Šilhánek 2:0, Bernartice 2:1, Zahoř 3:1, Bernartice 3:2, Raindl břevno, Bernartice 3:3, Černý 4:3, Bernartice 4:4, J.Šimka 5:4, Bernartice 5:5, Multrus 6:5, Bernartice 6:6, Pek 7:6, Zahrádka chytil penaltu robinzonádou 7:6!
J.Čapek(52.R.Černý) J.Multrus© J.Bozděch J.Šimka
V.Pezl L.Raindl Z.Zahoř J.Presl
L.Šilhánek J.Homolka(71.J.Pek)

NE 22.9. ZAHOŘANY-HLOHOVÁ 1:0 (0:0)

Po šancích v 1.poločase to vypadalo na naše jasné vítězství, přesto jsme venku opět prohráli a nepomohla nám ani podpora mnoha našich fanoušků, kteří se na nás přijeli podívat. Poprvé jsme mohli počítat i s větším počtem hráčů (navrátilci, uzdravení a debutanti). Většinu šancí jsme měli do přestávky: Raindl po Šilhánkově rohu hlavičkoval těsně nad, střelu volného Šilhánka po pasu Homolky vyrazil brankář, střelu R.Vacíka po centru Homolky chytil brankář, Homolkova střela těsně nad vzdálenější šibenici po Šilhánkově rohu. V úvodu poločasu jsme dali ještě tyčku. Potom domácí přitvrdili, vynutili si převahu i 2 naše střídání pro zranění a rozhodli utkání pro sebe v jedné z mála šancí, které měli. V dramatickém závěru jsme ještě nastřelili břevno, ale soupeř kontroval také neproměněnou šancí.
20. po naší kombinaci a přihrávce P.Hrdiny střelu úplně volného Zahoře vyrazil brankář k Homolkovi, jehož branka nebyla uznána pro ofsajd
49. Homolka přihrál úplně volnému Zahořovi, který nastřelil tyč
63. 1:0 po autovém vhazování se dostal míč k čerstvě střídajícímu a nikým nehlídanému hráči, který vstřelil jedinou branku utkání
70. Homolka byl po našem rohu ve vápně faulován, ale znovu před tím stál v ofsajdu
79. domácí dali sice gól, ale nemohl být uznán pro faul na brankáře
87. po naší kombinaci a přihrávkách D.Bozděcha a Z.Zahoře nastřelil P.Hrdina břevno
J.Čapek(75.J.Bozděch) J.Multrus© P.Hrdina T.Pivovarník
Z.Zahoř L.Raindl R.Vacík(43.D.Bozděch) J.Šimka(87.J.Ježek)
J.Homolka(75.V.Čapek) L.Šilhánek

SO 28.9. HLOHOVÁ-STAŇKOV C 0:2 (0:1)

Céčku se povedlo poprvé v Hlohové vyhrát a to na sebe oba týmy narážely od roku 1995! Také bylo v 1. poločase o něco lepší a dalo i branku. My jsme se po přestávce snažili o zvrat, ale céčko se soustředilo na obranu a do šancí nás kromě břevna Raindla nepustilo. Pak stačila chvilková nekoncentrovanost a hosté rozhodli zápas.
10.min. po Pezlově centru střílel Šimka, ale brankář jeho ránu chytil
26. přímý kop vyrazil Zahrádka robinzonádou s pomocí břevna na roh
29. přímý kop D.Bozděch zpoza vápna šel těsně nad
31. 0:1 rozehrávali jsme po ofsajdu, jenže míč se vpředu hned ztratil, obrana neměla obsazené protihráče a volný hráč přes snahu padajícího Zahrádky skóroval
35. po centru Pezla byl D.Bozděch sám před brankou, ale přestřelil
55. Raindl z dálky nastřelil břevno
67. tečovaná střela hostů z přímého kopu z blízkosti vápna olízla tyč
70. 0:2 opět jsme zbytečně ztratili míč při protiútoku, obrana neměla obsazené hráče a situaci 2 na 1 hosté dokonale využili
J.Čapek J.Multrus© R.Černý J.Bozděch(82.J.Ježek)
V.Pezl L.Raindl Z.Zahoř J.Šimka
D.Bozděch J.Homolka(67.V.Čapek)

SO 5.10. LUŽENICE - HLOHOVÁ 5:0 (2:0)

V tomto utkání šlo o nohy! Během čtvrthodiny před přestávkou, kdy řádění domácích vrcholilo, jsme museli třikrát střídat pro zranění. Např. D.Bozděch byl na vápně brutálně faulován a musel být střídán, obránce vyvázl se ŽK… Sami jsme si mnoho šancí vytvořit nedokázali, soupeř jich měl mnoho a proměňoval je.
27. D.Bozděch přihrál úplně volnému Homolkovi, ale jeho střelu vyrazil brankář
28. 1:0 domácí z protiútoku a po hlavičce se ujali vedení
37. 2:0 domácí zvýšili z rychlého útoku, při němž prošli až před branku
49. 3:0 po rohu se míč odrazil na vápno, kde domácí hráč vystřelil a míč doputoval až k tyči naší branky
53. 4:0 po střele z dálky o tyč
58. Šimka nastřelil z přímého kopu tyč
60. 5:0 poslední branka domácích padla po rychlém útoku po střele z křídla
75. střela domácích z dálky tečovala břevno
76. po našem přímém kopu z půlky P.Hrdina technicky obstřeloval brankáře, ale minul branku

T.Pivovarník J.Multrus© R.Černý(30.J.Šimka) J.Bozděch
L.Raindl P.Hrdina R.Vacík(46.J.Ježek) Z.Zahoř
D.Bozděch(35.V.Čapek) J.Homolka
Musíme se přenést přes krušný výsledek utkání a ztráty hráčů, vždyť nás v úterý čeká utkání s Viktorkou!

ÚT 8.10. FC VIKTORIA PLZEŇ - HLOHOVÁ 20:5 (10:0)

Články: FCVP, Denik, Idnes , Kopeme za fotbal-Facebook, UEFA

Videa: Nova, Video od Lucky, Kopeme za fotbal

Fotky: Zdeněk,

Konečně jsme se dočkali utkání snů a to předčilo naše očekávání, vždyť proti dvojnásobnému mistru Česka, účastníku Ligy mistrů, kterému chybělo jen několik reprezentantů a zraněných! Vyšlo i slunečné počasí. Fotbal se hrál krásný, pochopitelně že taktovku převzali domácí. Až po 3 min. si rozhodčí všimli, naší finty hry s 12 hráči. Trenér Vrba to ale schválil a tak jsme 1. poločas odehráli se 12 a druhý s 11 hráči. Viktorka si námi zpestřila trénink, ve 2.poločase a hlavně v závěru trochu ubrala a umožnila nám zkorigovat (5 branek jí dal málokdo!). Obdivuhodní byli diváci, celý zápas povzbuzovali, bavili se, a když se s nimi naši hráči loučili zpívali hlohovskou fotbalovou hymnu, až se to rozléhalo po tribuně!
Branky Tecl 8, Petržela 2, Wágner 2, Pospíšil 2, Hubník 2, Kolář, Koukal, Čišovský, Veselinovič – Zavadil, T.Ježek, Zahrádka, Homolka, Šilhánek
HLOHOVÁ: M.Zahrádka
J.Šimka J.Multrus© R.Černý J.Čapek
V.Pezl L.Raindl R.Vacík P.Hrdina Z.Zahoř
D.Bozděch L.Šilhánek
(střídání dle potřeby J.Homolka J.Hrdina J.Bozděch T.Pivovarník V.Čapek J.Ježek T.Ježek J.Pek J.Zavadil J.Hájek)
VIKTORIA: Pavlík(Bolek 2.poločas)
Hejda Čišovský Hubník
Petržela Pospíšil Horváth Kolář Kovařík
Tecl Wágner
(střídání dle potřeby Veselinovič Koukal)

SO 12.10. HLOHOVÁ - OSVRAČÍN B 0:5 (0:1)

V derby byli v 1. poločase hosté trošku lepší. Když jsme začali přebírat otěže, dostali jsme branku. Po přestávce jsme soupeře přišpendlili k jeho brance, ale z protiútoků inkasovali 4 branky!
29.min. 0:1 z rychlého útoku z pravého křídla se hráč dostal až na střed, kde obešel stopera a jeho střelou se hosté ujali vedení
31. pas J.Bozděcha na Pezla, který ale přestřelil
42. Zahoř z vápna protáhl brankáře k úspěšné robinzonádě
44. po rohu dorážel D.Bozděch jen do boční sítě
56. k Zahořovi prošel míč před branku, ten ale těsně přestřelil
57. po Šilhánkově rohu hlavičkoval Pezl těsně vedle
64. 0:2 únik hostů do odkryté obrany, navíc obránce uklouzl, útočník vystřelil z dálky a míč skončil v brance
69. Homolka udělal několik kliček a vystřelil okolo obránce, brankář ale stačil vyrazit
71. 0:3 přesná prudká střela k tyči
78. technický přímý kop J.Šimky vyrazil brankář robinzonádou
86. 0:4 hosté získali míč faulem na R.Vacíka a přihráli do dalšího úspěšného úniku
90. 0:5 v poslední minutě znovu z brejku

L.Raindl J.Multrus© J.Bozděch(71.J.Šimka) J.Čapek(71.T.Pivovarník)
V.Pezl(78.J.Pek) R.Vacík Z.Zahoř D.Bozděch(62.J.Homolka)
V.Hrdina L.Šilhánek(80.V.Čapek)

SO 20.10. KOUT B - HLOHOVÁ 2:0 (1:0)

Přes naši velkou převahu a několik šancí jsme opět nedokázali dát branku. A to na rozdíl od soupeře, kterému vítězství získala posila z „áčka“ 2 povedenými ranami z dálky. V 1. poločase bylo hezky, ve druhém byla bouřka s průtrží mračen, která nám snahu o vyrovnání hodně ztížila.
18. po úniku na pravém křídle střílel z ostrého úhlu P.Hrdina pod břevno, brankář míč vyrazil na druhou stranu k Homolkovi, jehož střelu z úhlu pod břevno opět vyrazil gólman a další střela Z.Zahoře šla nad
20. D.Bozděch střílel z dálky okolo šibenice
24. V.Hrdina si výborně naběhl na penaltu, kde byl sám, dostal skvělou přihrávku, ale nastřelil vyběhnutého brankáře „áčkaře“
32. 1:0 trestuhodně volný domácí záložník Král, také půjčený z „áčka“ vystřelil z velké dálky těžko chytatelnou ránu a míč se zatřepotal v síti
35. Homolka táhl dlouhé sólo, brankář jeho střelu vyrazil
37. brankář ve skrumáži minul míč, P.Hrdina za ním hlavičkou minul branku, V.Hrdina míč centrem vrátil opět před opuštěnou branku, ale J.Bozděch také netrefil
45. přímý kop domácích Zahrádka vyrazil a vyrazil i dorážku
54. velká šance Homolky, brankář byl sice u míče trochu dřív, ale obránce našeho útočníka ve vápně beztrestně zezadu fauloval
55. R.Vacík se uvolnil na středu a obloučkem přes vyběhnutého brankáře nastřelil břevno
64. naše kombinační akce - P.Hrdina uvolnil Zahoře, který centroval před branku, tam ale byl D.Bozděch opět beztrestně faulován
66. Pek prodloužil patičkou do běhu na volného P.Hrdinu, který střílel těsně vedle (měli už jsme ruce nahoře)
72. po rohu P.Hrdiny, dorážka u 2. tyče J.Bozděch bohužel neprošla
86. 2:0 domácí Král rozhodl zápas opět pumelicí z křídla, kterou Zahrádka sice vyrazil do tyče, ale od té se odrazila do branky
V.Pezl J.Multrus© J.Bozděch(72.T.Pivovarník) J.Čapek
V.Hrdina(87.V.Čapek) P.Hrdina R.Vacík Z.Zahoř
D.Bozděch(72.J.Zavadil) J.Homolka(66.J.Pek)

SO 27.10. POCINOVICE B - HLOHOVÁ 4:0 (3:0)

Šance byly,ale neproměnili jsme je. Problémy nám dělali svou rychlostí krajní záložníci soupeře. Dohravali jsme o 10 bez vyloučeného J.Bozděcha.

SO 2.11. HLOHOVÁ - SRBY 1:3 (1:2)

Začali jsme jen v 10 a na tříminutové oslabení doplatili gólem. Rychle jsme vyrovnali (po 6 zápasech se nám konečně podařilo dát branku…) Později jsme se opět nechali zatlačit a dostali další branku. Druhý poločas už byl oboustranně slabší, padla už jen 1 branka bohužel opět do naší sítě.
3.min. 0:1 po nepodařeném odkopu se na levém křídle dostal k míči nejlepší střelec soupeře a křížnou střelou k vzdálenější tyči skóroval
6. 1:1 rychlý útok D.Bozděcha byl zmařen stoperem jen za cenu rohu, po něm vybojoval míč Homolka, přihrál zpět R.Vacíkovi, jehož umístěná střela obloukem zapadla k vzdálenější tyči branky
20. 1:2 po přímém kopu hostů se o míč bojovalo, nakonec ho vybojovaly Srby a k tyči vstřelili vedoucí branku
32. Zahrádka vyrazil prudkou střelu zblízka, dorážku od dalšího hráče vyrazil Multrus
68. 1:3 po centru u bližší tyče skóroval nekrytý hráč soupeře
Po brance došlo k předem plánované výměně v naší brance, Homolka šel do branky a Zahrádka do útoku

Naše sestava: M.Zahrádka(68.J.Homolka)
T.Pivovarník J.Multrus© J.Bozděch J.Čapek(68.J.Ježek)

SO 5.4. HLOHOVÁ-MUTĚNÍN 0:0 (0:0) pk 3:4

Poprvé v sezóně jsme udrželi čisté skóre. Bohužel se nám nepodařilo ani žádnou branku vstřelit a to i přes velký tlak ve 2. poločase. Nepomohla nám ani krátká přesilovka v závěru. V penaltovém rozstřelu o druhý bod a vítězství stejně, jako na podzim vyhrál Mutěnín (přitom Zahrádka dělal, co mohl).

14.min. po Šilhánkově rohu střílel R.Vacík zpoza vápna, ale brankář míč vyrazil robinzonádou

18. přímý kop Šilhánka tečoval Multrus zblízka do brankáře

35. Zahoř a Šilhánek pronikli před branku a Lukáš těsně přestřelil

38. zraněn mutěnínský obránce, než hosté vystřídali, hráli jsme chvíli přesilovku, ale branka Šimky nebyla uznána pro sporný ofsajd

45. Zahoř střílel z vápna těsně vedle

48. Homolka střílel z brejku zblízka k tyči, ale brankář vyrazil robinzonádou

75. Zahoř se prokličkoval až k brankáři, ten jeho střelu vyrazil rozštěpem

81. ČK v našem vápně v šanci upadl útočník, jeho spoluhráč byl za protesty, že nebyla odpískána penalta, vyloučen

88. pěkná střela J.Ježka bohužel těsně minula branku

Následovaly penalty: Zahrádka 1:0, Mutěnín 1:1, Raindlovu střelu vyrazil brankář, Zahrádka vyrazil střelu robinzonádou 1:1, J.Šimka nastřelil břevno, Mutěnín 1:2, Zahoř 2:2, Mutěnín 2:3, Multrus 3:3, Mutěnín 3:4

J.Ježek J.Multrus© R.Černý J.Bozděch

L.Raindl J.Šimka R.Vacík Z.Zahoř

J.Homolka L.Šilhánek(69.V.Čapek)

NE 13.4. MECLOV B-HLOHOVÁ 3:2 (2:2)

Branky: Svoboda, Mareš, Malík - Zahoř, Šilhánek

SO 19.4. HLOHOVÁ - BABYLON 3:2 (3:0)

Opět jsme měli trochu problémy se sestavou, ale změny se osvědčily.
Během půlhodiny jsme vedli 3:0. Ve 2. poločase jsme se příliš zaměřili na obranu náskoku. Opět jsme dostali branku z penalty, další jsme dostali naštěstí až těsně před koncem. Tak se zrodilo naše první tříbodové vítězství v této sezóně (naposledy jsme porazili v soutěžním utkání Srby 5:1 9.6.2012!). Tím jsme Babylon v tabulce opět dohnali na rozdíl 1 bodu, v dalších zápasech máme šanci bodovat a dostat se konečně z posledního místa.
14.min. 1:0 po Pezlově přihrávce Raindl pronikl za obranu a z úhlu překonal překvapeného brankáře
22. 2:0 V.Čapek přihrál R.Vacíkovi, který nacentroval Pezlovi, jenž přehlavičkoval brankáře
30. 3:0 R.Vacík uvolnil na půlce znovu Pezla, který šel sám na brankáře a střelou k tyči ho překonal
47. Zahrádka vyrazil robinzonádou střelu zblízka
58. 3:1 po Raindlově faulu hosté kopali penaltu a proměnili ji
59. babylonský brankář netakticky rozehrál, Zahoř míč zachytil, přihrál Pezlovi, ale jeho rána skončila tentokrát na břevně
70. přímý kop vyrazil Zahrádka ze šibenice
83. 3:2 střelu z velké dálky tentokrát Zahrádka podcenil, takže skončila pod břevnem, naštěstí už byl skoro konec
J.Čapek J.Multrus© R.Černý J.Bozděch(81.T.Pivovarník)
V.Pezl(75.J.Zavadil) V.Čapek

SO 26.4. BERNARTICE-HLOHOVÁ 3:3 (1:1) PK 3:4

V Bernarticích se hrálo jako obvykle dramatické utkání. Třikrát jsme vedli, ale domácí vždy vyrovnali, ačkoli po dobré hře jsme měli i více šancí. Tentokrát jsme získali další bod z penaltového rozstřelu a po dlouhé době jsme se dostali z posledního místa tabulky, na kterém jsme byli od 8.kola.
5.min. Zahoř nacentroval, ale Šilhánek zblízka přestřelil
18. roh domácích, u bližší tyče hlavičkovali, ale Homolka střelu vyrazil
19. nastoupil jedenáctý hráč domácích
20. Raindlova prudká střela z dálky byla tečována těsně vedle
26. domácí z dálky nastřelili břevno
27. 1:0 Šilhánek vybojoval míč na půlce, šel sám a podařilo se mu přehodit padajícího brankáře
28. Homolka vrazil střelu z vápna
40. 1:1 centr domácích nešťastně prodloužen naším obráncem k úplně volnému útočníkovi, který snadno proměnil
48. 1:2 Šilhánek vysunul pasem Pezla, ten oklamal obránce a zblízka k tyči nám opět získal vedení
54. Pezl vystihl špatnou rozehrávku brankáře vyběhlého mimo branku, přihrál Šilhánkovi před téměř opuštěnou branku, ale jeho pravačka selhala
56. 2:2 přímý kop domácích z velmi ostrého úhlu šel obloukem nad břevnem, ale zapadl a odrazil se od vzdálenější tyče do naší branky
58. 2:3 R.Vacík poslal dlouhý pas z přímého kopu na J.Bozděcha a po jeho hlavičce zblízka jsme opět vedli
65. po kombinaci domácí z 10 metrů těsně přestřelili branku
66. Pezl centroval na Šilhánka, který přestřelil prázdnou branku
73. Zahoř šel sám na brankáře, ale neprostřelil ho
79. 3:3 rychlá akce domácích na levé straně s přenesením na pravou, kde byl hráč sám a střelou znovu o tyč vyrovnal
Následovaly penalty: Zahrádka nastřelil tyč, Bernartice 1:0, Šilhánek 1:1, Homolka chytil střelu 1:1, Zahoř 1:2, Bernartice 2:2, Multrus 2:3, Bernartice 3:3, Pezl 3:4, Homolka vyrazil míč na tyč od které se míč odrazil ven z branky!
Naše sestava: J.Homolka
J.Bozděch J.Multrus© R.Černý(86.M.Zahrádka) J.Čapek
V.Čapek(76.J.Šimka) L.Šilhánek

SO 3.5. HLOHOVÁ-ZAHOŘANY 0:0 (0:0) pk 2:4

Potíže se sestavou se v důsledku marodky a dalších omluvenek stupňují. I tak se nám povedlo utkání se třetím celkem tabulky zvládnout. Zápas byl vyrovnaný, s minimem šancí a skončil bezbrankovou remízou. Další nulu tentokrát vychytal Homolka. Ale penaltový rozstřel nám bohužel nevyšel tak dobře, jako v předchozím zápase.
14.min. po naší rychlé akci Pezl přihrál V.Čapkovi, který s obráncem za zády zblízka těsně minul branku
24. po rohu hostů a závaru vyhlavičkoval míč z naší branky R.Vacík
61. útočník hostů šel sám na Homolku, ale ten jeho střelu chytil robinzonádou
73. Zahořany stříleli z vápna těsně vedle
86. Zavadil se prodral mezi stopery a šel sám na brankáře, ale ozval se hvizd rozhodčího po signalizaci asistenta, mělo jít údajně o ruku našeho hráče
Následovaly penalty: Homolka 1:0, Zahořany 1:1, Pezlovu střelu vyrazil brankář, Zahořany 1:2, Černý 2:2, Zahořany 2:3, J.Bozděch těsně vedle, Zahořany 2:4
J.Čapek J.Multrus© R.Černý J.Bozděch
L.Raindl J.Šimka R.Vacík M.Zahrádka(70.J.Zavadil)
V.Pezl V.Čapek

SO 10.5. STAŇKOV-HLOHOVÁ 1:2 (0:0)

Derby bylo barevně „vyladěno“ na bílí proti černým, ale o šachy nešlo. Hodně jsme chybovali, ale bojovností se nám dařilo držet vyrovnaný zápas. Jen začátky poločasů patřily domácím, ve druhém dokonce neúspěšně kopali penaltu! A to byl počátek jejich konce. Ujali jsme se vedení krásnou ranou obránce Bozděcha do šibenice. Domácí sice vyrovnali, ale pak jsme začali mít převahu my a využili jí ke vstřelení rozhodujícího gólu, který dal Zahoř. Poprvé v sezóně jsme dosáhli tříbodového vítězství venku.
3.min. centr domácích, střela zblízka, ale Zahrádka ji v pádu tělem vyrazil
36. Bozděch vyrazil střelu z naší branky
49. Zahrádka vyrazil střelu skokem téměř ze šibenice
51. po nafilmovaném pádu kopali domácí penaltu, Zahrádka ji famózně robinzonádou vyrazil
65. 0:1 po přihrávce Pezla dal životní ranou J.Bozděch snad ze 35m do šibenice
70. 1:1 domácí hráč se dostal z úhlu před vyběhlého Zahrádku, podařilo se mu ještě přihrát zpět na vápno a nikomu z našich obránců už se nepodařilo následující gólové střele do opuštěné branky zabránit
75. Zahrádka vyrazil střelu zblízka, na čáře mu ještě pomohl Multrus
80. Zahoř střílel z vápna, brankář ovšem míč vyrazil zpod břevna
85. V.Čapek se uvolnil a šel sám na brankáře, který mezitím vyběhl a podařilo se mu střelu zblokovat
86. 1:2 po přihrávce R.Vacíka Zahoř překonal padajícího brankáře
J.Bozděch J.Multrus© R.Černý/89.T.Pivovarník J.Ježek/40.J.Homolka
L.Raindl J.Čapek R.Vacík Z.Zahoř
V.Pezl/76.J.Šimka J.Zavadil/19.V.Čapek

SO 17.5. HLOHOVÁ-LuŽenice 1:6 (0:3)

NE 25.5. OSVRAČÍN B-HLOHOVÁ 5:1 (1:1)

BRANKA :ZAHOŘ.V OSLABENÉ SESTAVĚ (ZAČALI JSME O 10) PROTI SOUPEŘI POSÍLENÉMU ÁČKAŘI JSME UDRŽELI KROK POLOČAS,PAK UŽ TO BYLA JEDNOZNAČNÁ ZÁLEŽITOST PRO DOMACÍ.VÝBORNĚ CHYTAL ZAHRÁDKA A VŮBEC VŠECHNY BYCH POCHVÁLIL ZA BOJOVNOST.

SO 31.5. HLOHOVÁ-KOUT B 1:0 (0:0)

Po přihrávce J.Šimky nekompromisně zavěsil Zdeněk Zahoř.Celý tým podal super výkon.

SO 7.6. HLOHOVÁ-POCINOVICE B 6:3 (3:2)

BRANKY HLOHOVA :ZAHOR 2X,PEZL 2X ČERNÝ,RAINDL

SO 14.6. SRBY-HLOHOVÁ 2:0 (1:0)