So 22.9. 16:30 Luženice - Hlohová 2:1 (1:0)
So 29.9. 16:00 Hlohová - Mířkov 1:0 (0:0)
Ne 7.10. 11:00 Osvračín B - Hlohová 0:4 (0:1)
So 13.10. 15:30 Oplotec - Hlohová 3:4 (1:3)
      Branky: Zahoř, Morkes, Raindl 2x
So 20.10. 15:30 Hlohová - Kout 2:1 (1:1)
      Branky: Beran S., Multrus

Příprava: HLOHOVÁ - MANTOV 5:7 (3:1)
Zápas byl ovlivněn odjezdem několika hráčů a trenéra těsně před utkáním k požáru ve Staňkově, tak jsme museli v sestavě improvizovat. Někteří hráči neměli čas přijet od konce minulé sezóny ani na jeden trénink...Pískat také nikdo nechtěl ani v téhle situaci ...

1.kolo: BABYLON-HLOHOVÁ 3:5 (0:2)

1.poločas - dali jsme důležité branky v první a poslední minutě, mezi tím jsme hráli zodpovědně
2.poločas - byla přestřelka, ve které jsme udrželi vedení a nakonec vyhráli právě o ty dva góly
1.min. 0:1 S.Beran ulicí vysunul Zahoře, jeho střelu z křídla vyrazil brankář robinzonádou, dobíhající S.Beran pohotově dorazil
16. z naší šance Morkes střílel vedle
24. spoza vápna domácí přestřelili
33. Václavík nadvakrát vyrazil nebezpečnou střelu nad
42. V.Čapek šel sám, ale brankář soupeře se vyznamenal
45. 0:2 Raindl vyhrál souboj o pas od Multruse proti obránci a brankáři a skóroval do prázdné branky
47. 1:2 domácí snížili po střele zblízka
51. V.Čapek byl ve vápně faulován, ale hrálo se dál
55. 1:3 vzápětí po přihrávce V.Čapka unikl Morkes a zvýšil (teď se cítili poškození domácí jeho ofsajdovým postavením)
57. 1:4 po pasu od Multruse V.Čapek unikl po křídle a střelou skoro do šibenice překvapil brankáře

2.kolo: HLOHOVÁ - CH. LHOTA 3:7 (1:3)

Pouťový zápas nám příliš nevyšel, zatím je tento soupeř nad naše síly. Už na začátku si vybojoval dvoubrankový náskok a i když se nám povedlo snížit, tak si ho okamžitě vzal zpět. Další přestřelka začala po přestávce. Snížili jsme na 2:3, ale hosté opět odskočili na 2:4, a dokonce na 2:5. Potom jsme snížili na 3:5, ale další branky už si připisovali jen hosté. Největším kladem pro nás je, že přišlo 19 hráčů a že si mohli
zahrát proti kvalitnímu soupeři
5.min. 0:1 po centru volný hráč skóroval zblízka
65. 2:5 další úspěšný brejk hostů
74. 3:5 po faulu na Morkese nařídil rozhodčí penaltu, kterou sám poškozený proměnil
76. 3:6 bohužel jsme se vzápětí nevyvarovali penalty na naší branku, a i když při ní náš brankář míč vyrážel gólu nezabránil
93. 3:7 ještě v nastaveném čase jsme dostali další branku
Sestava: Václavík
J.Čapek Multrus(83.Pat.Beran) Raindl Hájek(62.Brychcín)
V.Čapek R.Vacík(46.Pelant) Zahoř(56.Beneda) Pezl
S.Beran Morkes(74.Kolečko)

3.kolo: MUTĚNÍN-HLOHOVÁ 2:8 (0:2)

Přivezli jsme si z Mutěnína zaslouženě vysoké vítězství, i když alespoň zpočátku domácí velmi vzdorovali. Druhý poločas už byl jednoznačný.
4.min. Václavík chytil robinzonádou střelu unikajícího útočníka
8. Multrusova branka nebyla uznána pro ofsajd
15. střelu V.Čapka brankář chytil těsně před Zahořem
16. Hájek přihrál uličkou na Zahoře ale ten těsně minul branku
20. po přímém kopu domácích a dorážce zblízka nás od branky zachránili na brankové čáře Václavík a R.Vacík (téměř to bylo na rozhodnutí "videorozhodčího")
23. 0:1 po našem pasu a vyhraném souboji s brankářem Valeš přihrál S.Beranovi, jehož gólem jsme se ujali vedení
29. 0:2 ve skrumáži po centru R.Vacíka hlavičkoval V.Čapek o tyč a zvýšil
33. S.Beran střílel z našeho rychlého útoku, brankář vyrazil
46. 0:3 střídající Pelant se uvedl brankou z vápna, když po přihrávce S.Berana prostřelil brankáře

4.kolo: HLOHOVÁ-STAŇKOV C 4:1 (1:0)

Derby patřilo nám. Přes vysoké vítězství to byl těžký zápas.
4.min. po rohu Morkese hlavičkoval S.Beran vedle
26. střela S.Berana těsně vedle
29. 1:0 po Morkesově rohu se 2 naši hráči srazili a volný Multrus toho využil ke vstřelení gólu
41. S.Beran střílel z brejku těsně vedle
42. Zahoř přihrál na penaltu Morkesovi, ale ten trefil brankáře
44. hosté zblízka netrefili branku
47. 2:0 po našem brejku přihrál Morkes S.Beranovi, který technicky překonal brankáře
48. hosté nastřelili z přímého kopu břevno
49. po rohu Morkese hlavičkoval Raindl, ale brankář zachránil
55. jedovku V.Čapka z křídla brankář vyrazil
65. prudkou střelu S.Berana zkrotil brankář až napotřetí
67. hosté měli velkou šanci, ale Václavík se opět vyznamenal
70. 3:0 Raindl vybojoval míč, přihrál S.Beranovi do vápna, který milimetrovou střelou o tyč prostřelil brankáře
76. hostům pro zranění odstoupil hráč, dál dohrávali o 10
79. 3:1 přesto se hostům v oslabení povedlo uniknout a snížit
82. po kombinaci Valeše a S.Berana střílel Zahoř, ale jeho střelu brankář vyrazil přes břevno
85. 4:1 po pasu od J.Čapka unikl Valeš a jeho střelu v souboji s obráncem dorazil J. Beran
Brychcín Multrus J.Čapek Hájek(28.Pezl)
V.Čapek Raindl R.Vacík(61.Pelant) Zahoř(82.Malík)
S.Beran(82.J.Beran) Morkes(76.Valeš)

5.kolo: LUŽENICE-HLOHOVÁ 2:1 (1:0)

V prvním poločase se nám nepodařilo navázat na výborný výkon v minulém zápase, naše hra trpěla spoustou nepřesností a soupeř toho dokázal využít. Po přestávce už to bylo mnohem lepší, dali jsme rychle vyrovnávací gól a soupeře válcovali. Jenže domácí opět odskočili z "penalty" a už jsme je nedohnali i přes tlak a větší počet střel
5.min. 1:0 po rohu domácí skórovali hlavičkou k bližší tyči
31. šance domácích, střela šla těsně vedle
32. Raindl po Morkesově rohu těsně přestřelil
33. Morkesův gól neuznán pro ofsajd, který ovšem viděli jen domácí
49. 1:1 po našem pasu a centru S.Berana skóroval zblízka Morkes
54. střelu S.Berana vyrazil brankář
63. 2:1 domácí nafilmovali faul, přímý kop bravurně vyrazil brankář Václavík a poradil si i se 2 dorážkami, jenže domácí rozhodčí pak dodatečně odpískal penaltu, za ruku ve zdi...

6.kolo: HLOHOVÁ-MÍŘKOV 1:0 (0:0)

Skvělý úspěch našeho mužstva. Oběma celkům chyběli hráči, my jsme se s tím líp vypořádali, navíc poprvé v sezóně udrželi čisté konto. Hosté, kteří ještě v minulém ročníku hráli o soutěž výš, poprvé ztratili body. Zápas měl několik fází. V krátkém úvodu hosté uplatňovali své zkušenosti ale šance se nedočkali. Potom jsme převzali iniciativu, měli i šance, ale neproměnili je. A tak chvilku před přestávkou dostali šanci znovu hosté. Po pauze jsme pokračovali v tlaku a rychle vstřelili gól. Po něm následovala z obou stran hluchá pasáž. Potom se hra opět rozproudila a v závěru padly i góly ale nebyly uznány (správně)
12.min. Bozděch z dálky nad
73. Václavík vyběhl a vyrazil nebezpečnou střelu
86. faul na S.Berana na vápně, přímý kop hlavičkoval do sítě V.Čapek, ale branka z toho nebyla (náš faul)
88. J.Vacík střílel ve skluzu těsně vedle
90. S.Beran z vápna přestřelil
92. hostům se podařilo na vápně uvolnit a vstřelit gól, ale také nebyl uznán (ruka útočníka)
95. hlavička J.Vacíka nebyla uznána jako branka (ofsajd)
PS: Kdyby se hrálo ještě chvíli, tak jsme zřejmě vyhráli.
J.Čapek Multrus Bozděch J.Šimka
V.Čapek R.Vacík Zahoř J.Beran(75.J.Vacík)
S.Beran Morkes(81.Pat.Beran)

7.kolo: OSVRAČÍN B-HLOHOVÁ 0:4 (0:1)

V derby proti poslednímu celku nám v 1.poločasu ne všechno vycházelo, ale přece jsme dali aspoň 1. gól. Po přestávce se nám konečně dařilo hrát rychlou kombinaci a v pohodě navyšovat náskok. Opět jsme udrželi čisté konto.

18.min. 0:1 po přihrávce R.Vacíka dal zblízka s přehledem Morkes
20. hlavička domácích šla nad
21. po centru S.Beran hlavičku Morkese chytil brankář
31. hlavičku domácích robinzonádou vyrazil skvěle Václavík
39. po přímém kopu domácí přestřelili
44. přímý kop Multruse hlavičkoval V.Čapek, brankář vyrazil robinzonádou
46. Zahoř se dostal do velké šance, ale brankář ho vychytal
47. 0:2 Morkes narazil V.Čapkovi, ten centroval, brankář míč jen tečoval a dobíhající Raindl ve skluzu dorazil
50. domácím vychytal šanci zblízka Václavík
61. 0:3 po centru R.Vacíka a Raindlově ostré střele z voleje do protipohybu brankáře
70. střelu S.Berana vyrazil brankář
77. 0:4 po rohu jsme důraznou kombinaci ve vápně zakončili Raindlovou přihrávkou a gólem Morkese
86. centr V.Čapka.hlavičkoval J.Beran, ale domácí měli štěstí
J.Čapek Multrus Bozděch Hájek(46.Brichcín)
V.Čapek Raindl R.Vacík(61J.Beran) Zahoř(77.Valeš)
Morkes(82.Kolečko) S.Beran(82.Pat.Beran)
(náhradníci Beneda Šimka Hrončok Malík)

8.kolo:OPLOTEC-HLOHOVÁ 3:4 (1:3)

Další vítězství venku se zrodilo hlavně díky převaze v 1.poločase. Domácí se sice ujali vedení, ale my jsme třemi brankami rychle obrátili stav i průběh utkání. Šance jsme měli i dál, ale zvlhl nám asi střelný prach, navíc domácí po přestávce snížili. Naštěstí jsme důležitým gólem zase odskočili a soupeř v závěru stačil jen snížit z penalty. Oplotec zatím prohrál jen s vedoucím duem takže vítězství nad ním je úspěch.

9.kolo: HLOHOVÁ-KOUT 2:1 (1:1)

Soupeř je daleko za námi v tabulce, ale překonat jeho defenzívu bylo pro nás těžké. Povedlo se nám to do přestávky jen jednou, situaci jsme si zkomplikovali inkasovaným gólem. A až v úplném závěru jsme po zásluze strhli vítězství na naší stranu. Takže po podzimu jsme v tabulce třetí se stejným počtem bodů jako druhý Mířkov a jen o 3 body z vedoucí Ch.Lhotou
16. přímý kop hostů vyrazil Václavík přes břevno
19. 1:0 naše vhození prodloužil Morkes na S.Berana, který míč hlavou usměrnil přes vybíhajícího brankáře
45. S.Beran prošel až před brankáře, ale vystřelil těsně vedle
49. po naší kombinaci se ocitl V.Čapek sám před brankářem, ten ale jeho střelu vyrazil
51. po centru V.Čapka hlavičkoval S.Beran, ale brankář střelu chytil
65. další hlavičku S.Berana brankář vyrazil
73. po našem špatném odkopu šel hráč hostů sám, naštěstí těsně minul naši branku

10.kolo: HLOHOVÁ-BABYLON 1:0 (0:0)

V 1.poločase jsme nevyužili pár možností, soupeř se zase neúspěšně tlačil před naši branku. Po přestávce jsme měli výborný nástup a v polovině 2. poločasu rozhodl utkání Zahoř. Potom už jsme, trochu se štěstím a díky výbornému gólmanovi, vítězství v nepříliš pohledném zápase uhájili.
34.min. neuznán gól S.Berana pro ÚDAJNÝ ofsajd
45. Raindl se ocitl sám před brankářem, ten ale jeho střelu vyrazil
50. Václavík vyrazil robinzonádou střelu z křídla
67. 1:0 po přihrávce Raindla se Zahoř na vápně uvolnil a prostřelil brankáře
70. hosté nastřelili z přímého kopu tyč
Brychcín Multrus (c) Bozděch Hájek (46.J.Čapek)
V.Čapek R.Vacík(78.Urbánek) Zahoř (74.J.Šimka) Raindl (66.Beneda)
Morkes (84.Hrončok) S.Beran

11.kolo: CH. LHOTA-HLOHOVÁ 7:1 (5:0)

Václavík
J.Čapek Raindl Bozděch(51.Hrončok) J.Vacík
S.Beran Zahoř(c) R.Vacík(72.Pat.Beran) Cibulka(46.J.Beran)
Morkes(46.Kas) Urbánek

Výsledek vypadá hrozivě, ale na hřišti vedoucího mužstva jsme museli od
počátku improvizovat v setsavě. Dokonce na začátku obou poločasů jsme domácí
překvapili odvážnou hrou. Bohužel rozhodující byla 2.polovina prvního
poločasu, za kterou jsme dostali 5 gólů. Přes prohru to byl užitečný zápas,
se silným soupeřem, v jiné sestavě, s rozhodčími...
5.min. Urbánek se uvolnil ale těsně minul branku

12.kolo: HLOHOVÁ-MUTĚNÍN 3:0 (1:0)

Přes špatné počasí (dokonce v noci klesla teplota na -1°C), se hrál dobrý fotbal, my jsme rychle kombinovali a hosté dobře bránili. Dali jsme ale tři branky a máme výhru s nulou, takže můžeme být spokojeni. Obzvlášť když Mířkov prohrál s Luženicemi a ztrácíme na něj jen bod.
5.min. S.Beran těsně vedle
8. V.Čapek těsně vedle
14. Morkes tečovanou střelou nastřelil tyč
20. Morkes pálil těsně nad
24. ostrou střelu S.Berana vyrazil brankář
29. 1:0 naši kombinaci a přihrávku S.Berana zakončil na vápně volný Urbánek střelou k tyči
39. V.Čapek zblízka do brankáře
41. tečovaná střela Zahoře šla těsně nad, po rohu Cibulka zblízka také přestřelil
42. Multrusovu střelu zblízka brankář vyrazil
44. šanci hostů zachránil skluzem Hájek
46. z nevydařené malé domů byla šance hostů a zachránil nás až Václavík
49. zblízka střílel Cibulka, brankář vyrazil
55. Václavík vyrazil robinzonádou nebezpečnou střelu
57. 2:0 S.Beran nacentroval z přímého kopu, míč hlavičkoval nechytatelně do branky J.Čapek

PK 3:4

Nezačali jsme dobře a brzy inkasovali branku. Až v závěru 1.poločasu a na začátku druhého jsme zvrátili stav zápasu. Škoda, že jsme si nechali na konci zápasu vyrovnat. Penalty jsme poměrně v pohodě vyhráli a tím celé utkání alespoň za 2 body.
4.min. šanci domácích vyrazil Václavík
13. 1:0 útočník domácích se ocitl sám před brankou a střelou od tyče k tyči otevřel skóre
19. S.Beran se uvolnil a vystřelil těsně vedle
29. Václavík pádem pod nohy zastavil útočníka
33. Urbánek šel sám, ale vystřelil vedle
39. Urbánek zblízka nastřelil břevno
42. 1:1 po pasu Brychcína Urbánek zblízka chladnokrevně přes padajícího brankáře vyrovnal
45. Morkes šel sám, ale přestřelil vybíhajícího brankáře i branku
50. Václavík vyrazil na břevno střelu úplně volného hráče
54. 1:2 po rohu S.Berana hlavičkoval ze skrumáže J.Čapek do tyče a Cibulka zblízka dorazil

14.kolo: HLOHOVÁ-LUŽENICE 1:5 (1:2)

Utkání se hrálo po hasičské soutěži v neděli ...
Vyšel nám jen úvod střetnutí, dali jsme v něm branku, ale po 20 minu-tách jsme přenechali iniciativu hostům. Ti toho dokázali využít a ještě do přestávky získali vedení pro sebe. Ve 2. poločase se situace ještě zhoršila a neměla s fotbalem moc společného. Zejména při 4. gólu, naši kluci zachraňovali bezvládného spoluhráče a inkasovali. Další náš hráč musel střídat s roztrženým obočím...
5.min. Zahoř střílel z vápna těsně vedle
46. Urbánkovu střelu brankář vyrazil
47. Václavík vyrazil nohou střelu hostů, další střelu po rohu vyrazil u tyče Multrus
54. 1:3 ztratili jsme na půlce míč a obrana už nedokázala hostům zabránit ve vstřelení gólu
60. Václavík vyrazil střelu
64. 1:4 Václavík výkopem trefil spoluhráče, ten ztratil vědomí, naši hráči včetně brankáře ho zachraňovali a hosté snadno zvýšili do opuštěné branky
84. 1:5 útočník se obtočil okolo našeho stopera a překonal Václavíka
Sestava: V áclavík
J.Čapek Multrus(c) Bozděch(79.Beneda) Brychcín
V.Čapek(85.Hrončok) Zahoř S.Beran Cibulka(58.J.Šimka)
Kolečko (54.J.Beran) Urbánek(64.Kasa

15.kolo: MÍŘKOV-HLOHOVÁ 3:2 (2:0)

Úvod patřil favorizovaným domácím, kteří toho využil k získání dvoubrankového náskoku. I potom měli domácí převahu, ale na začátku 2. poločasu jsme snížili. Hodně jsme se zlepšili, a i když jsme dostali další gól, dál jsme bojovali, dali gól a do konce utkání ohrožovali soupeřovu branku. Sice se nám už nepovedlo vyrovnat, přesto tohle utkání stálo za to.
2.min. Václavík vyrazil střelu robinzonádou
18. 1:0 volný hráč střelou o břevno otevřel skóre
22. 2:0 Václavík vyrazil prudkou střelu, další útočník měl dost času na se dorážku
30. Zahořovu střelu vyrazil brankář a potom i dorážku Cibulky
36. Václavík vyrazil přímý kop robinzonádou
52. dvakrát nás zachránil výbornými zákroky Václavík
55. 2:1 Cibulka přihrál V.Čapkovi, jehož střelu tečoval obránce do vlastní branky

16.kolo: HLOHOVÁ-OSVRAČÍN B 4:1 (1:1)

Proti poslednímu celku tabulky nám chyběla řada opor. Začali jsme ale s chutí a rychle dali gól, jenže pak už jsme šance jen zahazovali. Dokonce jsme si nechali ke konci poločasu i vyrovnat. Po přestávce jsme se ale opět zlepšili a to nám přineslo úspěch.

7.min. 1:0 volný Urbánek nastřelil tyč, míč zachytil Kolečko, přiťukl ke S.Beranovi, který otevřel skóre
60. S.Beran dostal míč u branky, uvolnil se, ale brankář hosty znovu podržel
64. 2:1 Kasal uvolnil při hlavičkovém souboji Urbánka a ten nekompromisně napálil míč do branky
66. 3:1 po křídle utekl V.Čapek, nacentroval a Kasal zblízka skóroval
(byl to 100.gól v síti Osvračína B v této sezóně...)
68. hosté museli pro zranění vystřídat brankáře
75. 4:1 gól vstřelil opět Kasal zblízka po centru V.Čapka

Sestava: Hájek
Bozděch Multrus(c)(46.Váchal) J.Čapek Brychcín
V.Čapek Šimka S.Beran Cibulka(66.Hrončok)
Kolečko(46.Kasal) Urbánek

17.kolo: HLOHOVÁ-OPLOTEC 1:1 (1:0)
PEN: 3:4

Další zápas v nekompletní sestavě měl zajímavý průběh (hosté nastřelili tyč a břevno, my také). Vedoucí branku jsme dali v polovině poločasu, bohužel čtvrt hodiny před koncem utkání jsme si nechali vyrovnat. Pak následovaly penalty, ve kterých triumfoval Oplotec (v této sezoně už po páté!). Nám stačil získaný bod k jistotě 3. místa v tabulce už v předposledním kole soutěže.

16. hosté nastřelili z ostrého úhlu tyč
21. 1:0 po přímém kopu J.Čapka se míč odrazil k J.Beranovi, jehož oblouk za obranu po odskoku skončil na tyči, naštěstí míč do prázdné brány dorazil Kolečko
86. tečovanou střelu J.Berana chytil brankář

Penalty: Kasal 1:0, Oplotec 1:1, Šimka 2:1, Oplotec 2:2, Hájek 2:2, Oplotec 2:3, Zahoř 3:3, Oplotec 3:3, Multrus 3:3, Oplotec 3:4

J.Čapek Multrus J.Bozděch Hájek
V.Čapek J.Šimka Zahoř Urbánek
Kolečko(57.Kasal) J.Beran

18.kolo: KOUT-HLOHOVÁ 2:6 (0:2)

4.min. Morkes šel sám, brankář jeho střelu vyrazil
5. na opačném křídle rovněž sám Urbánek, střílel těsně vedle
6. Morkes hlavou mířil pod břevno, brankář míč chytil
7. Zahoř těsně nad
9. 0:1 roh S.Berana odvrátili domácí zpátky ke Standovi, který parádní střelou k vzdálenější tyči otevřel skóre
39. Hájkovu střelu chytil brankář
47. 0:3 po faulu na Urbánka nastřelil S.Beran z přímého kopu tyč, Zahoř míč pohotově dorazil
49. Kasal střílel těsně vedle
51. Zahořovu střelu zblízka brankář vyrazil
55. 0:4 po kombinační akci Urbánka a zakončení Kasala
66. 1:4 ztratili jsme míč, hráč domácích přesnou ranou k tyči snížil
67. 2:4 vzápětí jsme opět ztratili míč a domácí šel sám na vybíhajícího Václavíka a okolo něho snížil
73. 2:5 po centru S.Berana opět zvýšil z rány Urbánek