Hlava

Sezóna 2003-04 - dorost :

Vítězslav Černý přestoupil do Osvračína, Lukáš Raindl, Michal Súkeník a Zdeněk Gruber překročili věkovou kategorii dorostu, Jan Multrus a Stanislav Bujok jsou dlouhodobě na marodce.

Z našich žáků přišli Pavel Hrdina a Stanislav Blecha.

Na hostování přišli Stanislav Chocholatý  z Osvračína, Miroslav Rubáš, Petr Kokaisl a Jan Pluhař z Blížejova.

Příprava:

6.8. Hlohová-Holýšov 1:2(0:2) branka V.Hrdina

1.kolo: HLOHOVÁ HORŠ. TÝN   2:1(1:1)

Přestože většina našich hráčů měla v nohách zápas mužů s Poděvousy, nezalekli se favorizovaného soupeře a zaslouženě zvítězili.

Ve 38.min. vybojoval Kokaisl míč a střelou k tyči otevřel skóre. Ve 43.min. hosté vyrovnali po přímém kopu.

V 63.min. rozhodl únikem a jeslemi brankáři V.Hrdina.

2.kolo: BĚLÁ-HLOHOVÁ 7:3 branky V.Hrdina Pelant Šobor

Dorostenci doplatili na neproměňování šancí včetně penalty a tak jsou v tabulce OP 8.

3.kolo: HLOHOVÁ HOSTOUŇ 3:0(1:0)

Jedině dorost udělal domácím fanouškům o pouti radost. Jeho vítězství bylo založeno na perfektní obraně a proměnění alespoň 3 z mnoha brejků v 10.min. V.Hrdina 72.min. P.Hrdina 85.Kokaisl

4.kolo: PODĚVOUSY-HLOHOVÁ 3:5 branky Kokaisl 3 Pelant 2 Hlohová je v tabulce 3.

5.kolo: HLOHOVÁ-POSTŘEKOV  2:3(1:1)

Dramatický souboj o vedení v tabulce. Ve 13.min. se ujali vedení hosté.  V 25. min. vyrovnal Kokaisl

v 70.min. zvrátil stav utkání V.Hrdina. Vítězství hosté získali brankami v 77. a 81.min.

6.kolo: Č.KUBICE-HLOHOVÁ 2:2(1:2) branky Blecha V.Hrdina

7.kolo:HLOHOVÁ-CHODOV 1:0(0:0) Hosté sice měli mírnou převahu,ale útoky domácích útočníků byly nebezpečnější.

V 54.min. vstřelil V.Hrdina jedinou branku utkání ve 67.min. trefil Kokaisl břevno.

8.kolo:POCÍNOVICE-HLOHOVÁ 1:4(1:2) Po vyrovnané první půli potvrdili hosté roli favorita a získali tři důležité body.

Branky Kokaisl 3,Šobor

9.kolo HLOHOVÁ-CHOCOMYŠL  2:0(1:0)

Těžko jsme procházeli přes obranou hráz hostí. Až ve 39.min. trefil P.Hrdina z vápna šibenici a v 68.min. hlavičkou zvýšil Kokaisl.

Hlohová je v tabulce 2.

10.kolo HLOHOVÁ-KLENČÍ 3:1(1:1)  Převahu využil jen Kokaisl, který se ale později zranil a 40 minut jsme dohrávali jen

v 10. V závěru nám Bukovský a P.Hrdina vystříleli vítězství.

branky P.Kokaisl, P.Hrdina

13.kolo HLOHOVÁ-BĚLÁ 0:3(0:1) V souboji o 2.místo jsme nevyužil stálou převahu.

Hosté, kteří hráli v 10, dali 2 branky po přímých kopech a v 90.min. po dvojnásobném ofsajdu.

14.kolo HOSTOUŇ-HLOHOVÁ 0:4 branky P.Kokaisl 3, P.Hrdina

Hlohová je v tabulce 4.

15.kolo HLOHOVÁ-PODĚVOUSY 3:0(3:0)

Z převahy vytěžila Hlohová branky Multruse 19.min., Bukovského ve 20.min. a Kokaisla ve 43.min.

16.kolo CHODOV-HLOHOVÁ 0:3 branky V.Hrdina, P.Hrdina, P.Kokaisl

17.kolo HLOHOVÁ-POCÍNOVICE 5:0(2:0)

Jasné vítězství zajistili hezkými brankami Bukovský5. a 37.min., V.Hrdina 54. a 68.min. a Bujok 90.min.

Obě mužstva nastřelila břevno.

Dorostenci se dostali po 17. kole se na 1.místo!

18.kolo POSTŘEKOV-HLOHOVÁ 6:3 góly P.Kokaisl 2 M.Bujok

19.kolo HLOHOVÁČ.KUBICE 0:0

Utkání vedoucích týmů začalo opatrně, ve 2.poločase jsme získali  převahu, ale vytěžili z ní jen břevno nastřelené v 91.min. P.Hrdinou.

20.kolo CHOCOMYŠL-HLOHOVÁ 0:1 branka M.Pelant

Dorostenci hráli jen v desíti.

21.kolo sezóny 2003-04:      HLOHOVÁ–volno

Dorost před posledním kolem vedl tabulku, ale i 3.místo je velký úspěch hlohovského fotbalu!